Sıkça Sorulan Sorular

Derse gelirken yanınızda mutlaka altı temiz bir spor ayakkabınız olmalıdır. Tesisimizde pilates mat ı bulunmaktadır fakat dilerseniz  kendi pilates mat ınızı da getirebilirsiniz. Ter havlusu ve su getirmeniz de  önerilmektedir.
  • Hepatit A kan(IGM) testi, ve Tam idrar tahlil sonuçları.6-7 yaş grubu çocuklardan sadece aşı kartı ve tam idrar tahlili istenmektedir.
  • Tahlilleri tesisimizde bulunan sağlık personelimizde 110 tl karşılığında yaptırabilirsiniz.Dışarıda bir hastanede yaptırılan tahlilleri sağlık personelimizin görmesi ve onaylaması gerekmektedir.Sağlık personelimizin çalışma saatlerini dikkate alarak onaylatmanızı tavsiye ederiz.
Tesisimize giriş ve çıkışlar için turnike sistemimiz bulunmaktadır. Turnikelerden geçmek için cep telefonunuza Apple store veya play store dan "KADIKÖYDE SPOR" uygulamasını yüklemeniz gerekmektedir.Uygulamadaki QR kod ile turnikelerden geçiş yapabilirsiniz.

Prensip olarak derslerin telafisi yapılmaz,sadece doktor tarafından verilen iş göremez raporu beyanı ile gelemediğiniz seansların telafi hakkı bulunur.

Havuz ve Stüdyo derslerinde,ders saati başlangıcından 10 dakika sonra derse giriş kabul edilmeyecektir.

Stüdyo derslerinde  en fazla 4 seans alınabilir.

Havuzdan yararlanacak olan üyelerimizin yüzme bilmesi şartı aranmaktadır.

Yüzme bilmeyen üyeler başlangıç ders seansını tercih etmelidir.

Kayıtlar yalnızca internet üzerinden yapılmaktadır.

Maalesef, tek giriş olarak günlük havuzdan yararlanma imkanı yoktur.

Üyelikler 1 aylıktır. Süre bitiminde devam etmeyi planlayan üyeler sistemden bitiş tarihlerini kontrol ederek, üyeliğin bitimi takip eden ilk gün üyeliklerini yenileyebilirler.

Tek tek seans seçilir,haftada maksimum 3 güne kadar seçilebilir.

Boy: 25 metre (Yarı Olimpik, 5 kulvarlı)
En: 12,5 metre
Derinlik: 2 metre

Sağlık raporunuz olduğu takdirde dondurma işlemi yapılır.Bunun dışında hiçbir surette dondurma işlemi yapılmamaktadır.

Hem küçük yüzme hem de yetişkin yüzme gruplarında tüm üyeler karma eğitim görmektedir.


Servis hizmeti yoktur. Ulaşım üyelere aittir.

Vücuttaki hormon dengesini aktif ederek kasların tamamını yer çekimini kullanarak aktif eden antrenman biçimidir.

1996'da Japonya'da Dr. Izumi Tabata tarafından geliştirilen bu protokol 20 saniye çalışma, 10 saniye dinlenme esasına dayanıyor.Tabata protokolü bir Yüksek Yoğunlukta Interval Antrenman programıdır.

Halter,cimnastik ve atletizim branşlarının bütününü ele aldığımız üst düzey bir antrenman metodudur.16 yaş ile 50 yaş arası kişiler bu derse kayıt olabilir.

Postürünüzü düzeltmeniz,eklem haraketlerinizi geliştirmeniz ve eklem hareketlerini destekleyici kas gruplarını güçlendirmeniz için nefes,konsantrasyon,akıcılık.mobilitasyon(eklem hareket kabiliyeti),powerhouse(karın kas grupları ve denge),omurga desteği sağlayan antrenman biçimidir.

Geleneksel vücut geliştirme egzersizlerini makinasız fonksiyonel aletlerle ( kettelbell , barbell , damble vb.) çalıştığımız antrenman biçimidir.Hedef,tüm bedeni ele alıp eşit oranda kas gelişiminizi ve cardionuzu yukarı çıkartmaktır.
Akıl , beden , ruh sağlığı ve eklemsel hareketlerinizi geliştirip , kaslarınızı kontrol etmeye esnetmeye yardımcı olan bir yaşam biçimi öğretim metodur.

Eklemsel rahatsızlıklarınızı duruşunuzdaki bozuklarınızı (lordoz , kifoz , skolyoz vb.) ele alan ve bu bozuklukları nasıl düzelteceğinizi gösteren bir ders metodudur.

Günlük hayattaki nesef alışverişini düzeltip , yorgunluğunuzu azaltmak için cardionuzu (yüksek şiddetli aerobik antrenman ;koşu vb.) yukarı çıkartan bir antrenman metodudur.

Çocuklarımızı gelişim çağında esneme , dengede durma kısacası motokontrol reflekslerini gelştirmeye yardımcı olan eklem ve kas hareketlerini düzgün bir şekilde geliştiren egzersiz metodudur.
Akciğer kapasitesinin arttırılmasını sağlayan , yumruk tekme kombinasyonuyla tüm vücudu müzik eşliğinde ritimsel olarak çalıştıran çok yönlü bir antrenman metodudur.